


3 624 ₴
2 499 ₴

Увага! Матрац упакований у вакуумі — після розпакування йому потрібно деякий час, щоб повернути початкову форму та обʼєм.
Комфортное и надежное кресло-шезлонг LEOBRO — идеальный выбор для отдыха на свежем воздухе, в саду или на террасе.
Материалы и конструкция:В разложенном виде: 177 x 64 x 110 см, что обеспечивает комфорт для пользователей любой комплекции.
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Бренд | Leobro |
| Вага в упаковці (кг) | 8 |
| Вес без упаковки (кг) | 7 |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Регулювання спинки | є |
| Матеріал рами | сталева труба з порошковим покриттям |
| Тканина | текстильна (2X1 оксфорд 600 ПВХ) |
| Наповнювач | PP хлопок |
| Підголівник | є |
| Ширина упаковки (см) | 86 |
| Висота упаковки (см) | 66 |
| Глибина упаковки (см) | 15 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Функція антигравітації / Zero Gravity | так |
| Габарити (см) | 178 x 64 x 110 |
Цей шезлонг поєднує зручність, стиль і високу якість, роблячи відпочинок на природі ще комфортнішим. Надійна конструкція та продумані деталі забезпечують максимальний комфорт і довговічність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Пользовательские характеристики | |
| Антигравитационное/Zero Gravity | Да |
| Вес | 7 |
| Вес в упаковке (кг) | 8 |
| Высота упаковки, см | 66 |
| Габариты | 178 x 64 x 110 см |
| Глубина упаковки, см | 15 |
| Количество грузовых мест, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | стальная труба с порошковым покрытием |
| Наполнитель | PP хлопок |
| Подголовник | Да |
| Регулировка спинки | Да |
| Ткань | полиэфирная (оксфорд 600 ПВХ) |
| Ширина упаковки, см | 86 |