4 349 ₴
2 999 ₴
Шукаєте ідеальне рішення для відпочинку вдома, на дачі або під час подорожей? Кресло-раскладушка LEOBRO — це ваш надійний партнер для максимального комфорту та релаксації в будь-яких умовах! ️
| Параметр | Характеристика |
|---|---|
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Матеріал оббивки | Мікрополіефір |
| Розмір у розкладеному вигляді | 178 × 66 × 98 см |
| Вага | Невідомо |
| Колір | Різні варіанти |
Кресло-раскладушка LEOBRO ідеально підходить для:
Не втрачайте можливість насолоджуватися комфортом! Замовляйте LEOBRO прямо зараз і отримуйте швидку доставку та гарантію на товар!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEOBRO |
| Цвет | Серый |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Антигравитационное/Zero Gravity | Нет |
| Вес в упаковке (кг) | 8 |
| Высота упаковки, см | 67 |
| Габариты | 178 х 66 х 98 см, 78 х 66 х 30 см (лежачее состояние) |
| Гарантия | 14 дней |
| Глубина упаковки, см | 15 |
| Количество грузовых мест, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | стальная труба с порошковым покрытием |
| Наполнитель | PP хлопок |
| Подголовник | Да |
| Регулировка спинки | Да |
| Ткань | полиэфирная (оксфорд 600 ПВХ) |
| Ширина упаковки, см | 98 |